Pu'erh 2007

Pu’erh tējas nāk no Yunann reģiona, kas atrodas Ķīnas dienvidaustrumos, jeb precīzāk no Hišuangbannas (Xishuangbanna). Tas ir reģions, kas atrodas uz Birmas un Laosas robežas. Tējas lapas nāk no krūmiem ar lielām lapām, bieži vien no savvaļas tējas krūmiem, kuru vecums ir vairāki simti gadu. Šīs tējas tika sapresētas, lai vienkāršotu to transportēšanu ar karavānu.

Continue Reading

Pu'erh - Old Style Tuo Cha 2011

Pu’erh tējas nāk no Yunann reģiona, kas atrodas Ķīnas dienvidaustrumos, jeb precīzāk no Hišuangbannas (Xishuangbanna). Tas ir reģions, kas atrodas uz Birmas un Laosas robežas. Tējas lapas nāk no krūmiem ar lielām lapām, bieži vien no savvaļas tējas krūmiem, kuru vecums ir vairāki simti gadu. Šīs tējas tika sapresētas, lai vienkāršotu to transportēšanu ar karavānu. Tā ir vissenākā tējas forma, ko mēs pazīstam.

Continue Reading

Pu'erh "Ripe" 2010

Pu’erh tējas nāk no Yunann reģiona, kas atrodas Ķīnas dienvidaustrumos, jeb precīzāk no Hišuangbannas (Xishuangbanna). Tas ir reģions, kas atrodas uz Birmas un Laosas robežas. Tējas lapas nāk no krūmiem ar lielām lapām, bieži vien no savvaļas tējas krūmiem, kuru vecums ir vairāki simti gadu. Šīs tējas tika sapresētas, lai vienkāršotu to transportēšanu ar karavānu. Tā ir vissenākā tējas forma, ko mēs pazīstam. Tā piedzīvo savu otro jaunību, pateicoties savām medicīniskajām īpašībām un sabiedrības gaumes attīstībai pēdējo divdesmit gadu laikā.Pu’erh tējas nāk no Yunann reģiona, kas atrodas Ķīnas dienvidaustrumos, jeb precīzāk no Hišuangbannas (Xishuangbanna). Tas ir reģions, kas atrodas uz Birmas un Laosas robežas. Tējas lapas nāk no krūmiem ar lielām lapām, bieži vien no savvaļas tējas krūmiem, kuru vecums ir vairāki simti gadu. Šīs tējas tika sapresētas, lai vienkāršotu to transportēšanu ar karavānu. Tā ir vissenākā tējas forma, ko mēs pazīstam. Tā piedzīvo savu otro jaunību, pateicoties savām medicīniskajām īpašībām un sabiedrības gaumes attīstībai pēdējo divdesmit gadu laikā.

Continue Reading